Termékek Menü
+36-92-707-630

Szerviztechnikus/Mechanikai műszerész állás

A Technoroll Kft. zalaegerszegi telephelyére

1 fő Szerviztechnikus/Mechanikai műszerész munkatársat keres

Műszaki eszközök karbantartására, szervizelésére, üzembe helyezésére

Leendő munkatárs feladatai:

Kompresszorok, szivattyúk javítása
Elektromos, és robbanómotoros kisgépek javítása
Javítási munkák dokumentálása

Ha rendelkezel mechanikai és elektronikai szervizelési ismeretekkel, precíz és megbízható vagy, szereztél már tapasztalatot szerviz környezetben, akkor várjuk jelentkezésedet!

Munkakör betöltéséhez szükséges:

Minimum középfokú műszaki végzettség
Mechanikai szerelési ismeretek
Elektronikai szerelési ismeretek
Alapszintű informatikai ismeretek
Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Munkakör betöltéséhez előnyt jelent:
Minimum alapfokú angol, vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk:
Stabil, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú cég
Hosszútávú, teljes munkaidős állás
Szakmai kihívás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

8900, Zalaegerszeg, Landorhegyi út 10.

Fényképes önéletrajzát a technoroll@technoroll.hu email címre kérjük elküldeni.